Shes Basser ICE CUBEE i ardhuar nga Zvicra

220 EUR

Shitet nga: xxxx 23 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Basseri i ka 550 Wat
pajaqalla i ka 800 Wat

Jan edhe kabullat qe i duhetn per montim ne akumulator dhe kasetofon

Te dyajt jan te montuara per momentin dhe ne funksion
Leaflet
Në fillim