shes zerim

Shitet nga: ibrahim 10 Tet 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
shes zerim Dynacrod Mikseta 2 me 2 Slleva..jan 4 basbina dhe 4 satelita dhe 2 kontrolla komplet 10 boksa ne gjendje te Rregullt.pres blers serioz...nr.tel 045-452-685 dhe 049-677-919 dhe ne viber whatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim