Zmadhues zvuqnik dhe Reseiver digital Star sat

30 EUR

Shitet nga: Mehmeti 27 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Shesim Zmadhuesin apo zvuqniket me 4 tjera te vegjel dhe Reseiverin digital Star Sat me qmim te volitshem dhe urgjent lire
Zmadhuesit 30euro dhe Reseiveri star sat 7 euro.
Mehmeti
049386619
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione