Anker soundcore Life 2 Headphones

45 EUR

60 EUR

Shitet nga: Qendrim 25 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Anker soundcore Life 2 kufje koke të kualitetit superior nga anker. Më zërim të lartë dhe kualitativ.
Bass të thellë me anë të teknologjisë bass-up.
Active noise Cancellation për eleminim total të zhurmshave.
Luajtje e audios me bluetooth dhe aux 3.5mm.
Kohëzgjatje e baterisë deri në 30 orë për luajtje të audios me bluetooth dhe deri në 60 orë me aux në qoftë se edhe me aux përdorët teknologjia noise cancellation, nëse jo me aux luajtje pa limit. Shumë pak të përdorura, pa asnjë grrithë.
Garancion 18 mujor.
Qendrim
  Online
045173298
Në fillim