Anker soundcore life Q10 Headphones

50 EUR

Shitet nga: Qendrim 25 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Anker soundcore life Q10 Headphones (kufje) me bluetooth dhe aux të kualitetit tejët të lartë të zërimit dhe bass-it me anë të teknologjisë "bass up". Kohëzgjatje e baterisë deri në 60 orë për dëgjuar muzikë me ditë të tëra. Mbushje shumë e shpejtë. Garacion 1 vjeçar.
Qendrim
  Online
045173298
Në fillim