Anker soundcore pro+ bluetooth speaker 25W

70 EUR

85 EUR

Shitet nga: Qendrim 25 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Anker soundcore pro+ bluetooth speaker me fuqi zërimi prej 25W dhe kualitet të lartë të zërimit dhe të bass-it. Rezistentë ndaj ujit. Kohëzgjatje e baterisë deri në 18 orë. Luajtje e audios me bluetooth dhe aux. Përdoret edhe si mbushës telefoni me kapacitet prej 8000mAh(mbush deri në 4 herë iPhone 6/7/8) dhe rreth 2 herë Samsung galaxy s7edge/s8+/s9+/s10+. Garancion 18 mujor nga prodhuesi.
Në fillim