Anker soundcore spirit X

30 EUR

35 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Anker soundcore spirit X kufje të kualitetit të lartë të zërimit dhe bass të thellë me anë të sistemit Bass-up. Tejet të përshtatshme për sportistë, kuti praktike për bartje dhe 6 palë goma rezervë me forma dhe madhësi të ndryshme për përshtatje maksimale.
Rezistente ndaj ujit.
Kohëzgjatje e baterisë 12 orë.
Garancion 1 vjeçar.
Në fillim