Baseus W09

25 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Baseus W09 airpods të kualitetit të lartë të zërimit dhe bass-it nga prodhuesi i njohur Baseus. Rezistentë ndaj ujit. Touch hapësirë për ndërrimin e muzikës, pauzimin dhe kontroll të zërimit. Kohëzgjatje e baterisë 5 orë + 20 orë me kuti. Garancion 6 mujor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione