CRDC S107 bluetooth speaker 5W

15 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
• CRDC S107 bluetooth speaker me fuqi zërimi prej 5W. Kualitet i audios dhe bass-it. Kohëzgjatje e baterisë deri në 6 orë.Luajtje e audios me bluetooth dhe aux. Garancion 6 mujor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione