Edifier TWS2 Earbuds

35 EUR

Shitet nga: Qendrim 05 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Edifier TWS2 earbuds të kualitetit të lartë të zërimit dhe bass-it. Noise cancelling 8.0 për eliminim totale të zhurmave. Kohëzgjatje e baterisë deri 3.5 orë dhe 24 orë me kuti mbushëse. Ngjyrë të zeza. Garancion 6 mujor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione