Mini BASS për kerr - 30W 6Ω

Shitet nga: Visar 10 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Mini Bassi 30W 6Ω me dimenzin 10x10cm n gjendje perfekte, dhe kualitet shum i lart përkundër madhësis, shum i pershtatshëm për vetura.

Tel:
+383 (45) 319 270
_______________
Viber: +377 (45) 319 270
WhatsApp: +377 (45) 319 270


Surround, soraund, suraund, vuqnik, autoparlant, audio, speakers, spikers, smadhues, 5.1, perforcues, subwoofer, vuqnik, zvuqnik, bass, basi, pojaqall, pajaqall, zmadhues, zmadhuz, amplifikator, zëri, radio, muzik, pajsije muzikore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim