Mini-Degjuese te padukshme per provim Origjinale

Shitet nga: mrg Dje 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes mini-degjuese per provim. Mini-Degjueset jane origjinale, dhe punojne ne menyre perfekte, pra nuk jane modifikime qe prishen menjeher. Sasia e LIMITUAR. Këto minidegjuese jane fjala e fundit e teknologjise. Ato jane nano-degjuese te cilat vendosen komplet brenda veshit mirpo pa friken qe mund tu mbesin aty, pasi qe ato shume lehte dalin nga veshi me magnetin e vogel i cili vjen me paketim dhe ka aftesine e terheqjes së mini-degjueses në vesh pa kurrfar problemi.
Ne paketim poashtu perfshihet edhe nje mini mikrofon i cili eshte dizajnuar qe ti pranoj edhe zerat me te vegjël pa problem, dhe ti bart ato tek personi ne anën tjetër të lidhjes. Këto degjueset nga veshi nuk kanë nevoj te lidhen me kabulla pra vendosen kompletisht ne vesh, kurse magneti i cili i terheq dhe bart valet ne telefon, lidhet brenda ne trup, pastaj ky magnet lidhet me aux ne telefon dhe mund lirshem te bisedomi me partnerin ne telefon pa u diktuar nga askush. Ne nuk marrim pergjegjsi nga perdorimi i mini-degjuesve nga ju!!
Per me shume informata apo per porosi, kontaktoni ne +38349170473
Fjalet kyce :
Mini-degjuese
Nano-degjuese
Mikrodegjuese
Degjuese per kopjim
Degjuese per provim
Mini degjuese per kopjim
kopjim
provim
Degjuese per vesh
Degjuese te vogla
Micro degjuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim