SONY Wireless Headphones ( ndegjuse )

Shitet nga: Agi Dje 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 34 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes ndegjuset Sony prodhim i 2019 ganc te reja me kuti dhe te gjitha pajisjet qmimi i tyre kushton 379 euro ndersa un i shes 100 euro ma lir, 30 or e mban baterin + Wireless, Bluetooth, NFC me mekanizem touch kontroll pa pulla si dhe Noise Canceling sistemin ma t'persosun ket vit, super te mira per giithqka si muzik, filma apo gaming sidomos per gaming jon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim