Tronsmart Onyx Ace

35 EUR

40 EUR

Shitet nga: Qendrim 25 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Tronsmart Onyx Ace TWS Airpods të kualitetit superior të zërimit dhe bass të thellë e të pastërt. Noise cancelling sistem. Kohëzgjatje e baterisë 5 orë + 19 orë me kuti e cila është e vogël dhe e përshtatshme për batje. Rezistentë ndaj ujit. Garancion 6 mujor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione