Zerim me qera per ambiente te mbyllura

35 EUR

Shitet nga: Agon 05 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet zerimi mr qera . Eshte per ambiente te mbyllura lokale shtepi baesa etj . Kane za mjaft te larte. Transporti dhe montimi gratis ne Prishtine Viber +383 049 888 745
Leaflet
Në fillim