Zerim per veturë

Shitet nga: Atdhe 10 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Box SONY Explod 1100W dhe KENWOOD Amplifier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim