Blej ekran per samsung s4 qe esht n gjdje t mir

Blihet nga: X.x 23 Gush 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
N qoft se ka dikush ekran per samsung s4 i90505 te jet n gjendje pune dhe i rujten qmimin sipas marraveshjes.numri n viber +38344564380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim