Publikuar: Sht 15 2023 02:23

Shes P40 Pro dhe Oren Huawei Smart Watch Modeli FTN-B19

EUR

Publikuar: Sht 15 02:23
Shikime: 2
Shes P40 Pro 8GB me 256 Ram Dual Sim 5 G dhe Oren
Huawei Smart Watch Modeli FTN-B19 shum i ruajtur sikur i ri.
Baterin e mban sipas perdorimit prej 1 jav deri ne 10 ditë.
Mundet me u lidhë me gjdo telefon Android dhe te informon per gjdo notifikacion qe don si viber,Watsapp,Facebok e tij.
Mundeni te lidhni edhe me aplikacione te Garmin dhe Adidas Runtastic per aktivitete sportive ,e matë pulsin , shpejtesin per km e tij....

P30 Pro
P40 Pro
Huawei
Xiaomi
Oppo
Samsung

Shes-Audi-A1-3X-S-Line-Brenda-dhe--Jasht-Viti-2011
Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011
9 950EUR
Publikuar: Gush 19 10:10
Haxhi Syla, Lebanë, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
Viti: 2011 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 190 000 - 199 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Kosovare Lloji i shpalljes:Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna:Prishtinë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Audi Modeli:A1
Shes Audi A1 3X S-Line Viti 2011
Vetura eshte blere ne Gjermani dhe jam pronari i par ne Rks
Vetura eshte S-Line mbrenda dhe Jasht.
I Garazhuar
Ngjyra e zezë Metalike
Xhama te zi mbrapa (Fabrikisht)
Ulse të Lëkures,
Zerimi me Bose👌
Para 40.000 km eshte kryer Servisi (i madh) me Rrypin Dhembezor....
Ne Dhjetorë eshte kryer servisi Vjetor me krejt Filterat dhe Vajin full Syntetic.


Ne Mars 2023 eshte ndrruar Seti Korp, Llamell, Zamajac.
Pra nuk ka nevoje per asnji investim shtesë.
Vetura posedon
: Librezen e servisit ku dokumentohen Km.qe tani i 208000Km,
dritat automatike,
xenon big xenon,
senzor shiu,
climatronic,
bluetoth,aux,start stop
, Senzora Parkimi
,Komanda ne Timon,
Tempomat,
Navigacion,
Klimatronic,
BordCompjuter,
Drita mjegulle,
Start-Stop,
Ulset me nxemje,
Pasqyret me nxemje,
Senzora shiu,
U Rexhistrim gati 1 bit deri ne fund te nentorit.
Ndrrim boj vetem me naj vetur me te madhe ,perparsi vetura me targa te huaja.


- Tags:
Apple , iphone , ajfon , tablet , ajfona , ajfone , iphon , samsung , huawei , xiaomi , redmi , honor , lg , xperia , sony , sony eksperia , experia , s1 , s2 , s3 , s4 , s5 , s6 , s7 , s8 , s9 , s10, s20 , a10 , a10s , a20 , a30 , a40 , a51 , a50 , a6 , a7 , a8 , a9 , a10 audi , bmw , golf , passat , tableta , femije , femij , lojna , lodra , pubg , sony playstation , ps3 , ps4 , ps5 , gjojstik , joystick , llaptop , kompjuter , shtepiz , hp , dell , panasonic , wiko , sony , toshiba , ipad , ipod , air , mini , bypass , icloud , 5s , 6s , 7 , 7plus , 8plus , 7 plus , 8 plus , iphone x , iphone xs , iphone xr , iphone 13 , iphone 11 , iphone 13 pro max , pro max , pro , youtube , games , game , iphone 12 , ultra , bateri , apple watch , smartwatch , ore , ore dore , smart watch , kalori , zemres , pesha , amazfit , bip , kerr , vetur , passat , golf , gold , grey , black , volvo , kerre , opel , audi , bmw , alfa romoe , citroen , nisan , kia , fiat , peugeot , pezho , naftash , klima , uj , struj , rrym , elektrike , cigare , viza , letra , dokumenta , kombi , ford , toyota , honda , chevrolet , coupe , porsche , jeep , jaguar , subaru , mazda , karavan , touran , tauran , land rover , renault , dodge , shkoda , skoda , smart , amg , disell , diesel , disel , shporet , frigorifer , kamin , dru , mikroval , parket , xhama , llaminat , laminat , dyer , dritare , shator , tenda , shatora , biciklla , patika , kpuca , tesha , shumic , ajkllud , ikllud , akllud , ajklud , icloude , icllud , telefona , shumice , pakice , pakic , puma , pllanima , planika , qizme , kerr , vetura , 2020 , 2019 , 2018 , 2002 , 2006 , 2008 , 2005 , 2012 , 2014 , duks , pjes , pjese , passat , thik , thike , thika , drita , menjaq , anllaser , zajamac , zamajac , banjo , qera , qira , banes , shtepi , shpi , tab iphone ajfon apple samsung galaxy galaksi xiaomi redmi nokia sony xperia soni toshiba dell acer asus lenovo thinkpad hp llaptop laptop loptop lloptop kompjuter pc gb 16gb 32gb 64gb 128gb 256gb 1tb giga gb vetur kerr qen shtepi banes banesa shtepia lagjia , ipad , iped , ipod , otpad , pjes , auto , servis , auto pjes , passat , icloud , ajkllod , iclud , icllaud , ikllaud , iklod , kod , qip , femi , fmi , fmije ,femije, prishtine kosove hotel hostel ekran inch ekrani pjese pun mjete ndertimtari gollf passat bmw audi mercedes 190 80 a10 a10s a20 a20s a6 a7 a8 a9 a10 note gallaksi tablet pune tavoline toshiba bateri bateria kompjutera shtepiza shtepiz shumic pakic adapter mbushes huawei honor ps2 ps3 ps4 ps5 playstation soni playstation2 playstation3 playstation4 playstation5 lojra lojna lodra gaming ndegjuse ndegjojse kufje pllak ram gigabajt gigabyte ssd hdd terabajt vetura kombi shtepiz qira qera planika pllanika qizme puma patika patike jakne biciklet bicikell ekran batari nxemje grialic grealix termo orman komod shporet shparet dru kuzhine kuzhina porosi panasionic televizor elkos pegell fem fen tepih perde kauqa kreveta krevet kauq nish dysh tresh laptopi laminat llaminat patik adidas runners gucci syza dieli syze airbag guma goma gumic fellne kerr motorr cc kubik kubikazh druve dyer dritare pllaka alumin pvc heker hekra hekurit numer nr gta call of duty black ops fifa pes cd dvd muzik
Central abs guma goma j4 j4+ j5 j6 j7 j8 paket iphone x iphone 5 iphone 6 iphone 7 iphone 8 iphone 12 iphone 13 iphone x max pro max iphon telefon televizora shum pak shumice hillt hillti burmashin dimer somot tesha duks pantolla ipad ipad mini ipad air aipods airbuds airpro


kabllo hdmi usb gjostik joystick gjystik gjojstik xbox x box opel celular bilardo numer ipko vala lg blackberry kamera kamer darsma dasma skija skia grafik grafika nvidia geforce amd intel core 2 duo core i2 i3 i4 i5 i6 i7 i8 i9 g1 g2 g3 g4 g5 g6 g7 g8 g9 macbook imac ipad ipod ajped kontroller cedeja cdja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 kamion autobus roleta pllaka llaminat laminat elektro elektronik ndegjuse ndegjojse jbl poco pocophone pocofone formatizim format kapuq duks vinjak hoverboard motorr skuter iphona 4g 5g dual sim card kart kartel kartela mbushje llaptopi laptopi tepih autosallon alberti salloni nxemje termo android ios gtx bitcoin crypto kriptovaluta shiba shiber
computer compaq covid maska frigorifer fotroll xham shofershajme rrota drita mikroval amd celeron komod tavoline terrnakop kaci overlluk kepje qepje maqin makin makina bilardo biliardo inventar skar skija skia kapuq lop viq dele dhen maca mac sharrit pitbull tjegulla qeremide banjo sallon kuzhine kuzhin kuti dizajn design karrika karrike fotele led leda lleda amg tdi plin benzin naft naftash xhama gjama pllak zerim zvoqnik rrym wiko tag kartel grafike , kartele grafike , grafik , gtx , rx i3 i5 i7 i9 gtx rtx pc mining, riga, etherum, bitcoin, kompjuter, kartela, grafike, kriptovaluta, cripto maus keyboard iphone samsung gaming kartel grafike grafika razer corsair logitech hyperx asus evga intel amd radeon ssd hdd gb motherboard ram ddr4 ddr3 case powersupply , gaming iphone x iphon x iphone 10 iphon 10 iphone 7 plus mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32 audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me, ipad , ajped , ajpod , tablet , mini 1 2 3 4 5 6 7 8 , icloud , ajkllud , ajkllod , tab 1 2 3 4 5 6 7 8 9 , blackberry , telefun qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes iphone 8 plus samsung s8 plus samsung s8 samsung note 8 huawei p10 one plus samsung a5 samsung j5 htc android macbook pro macbook macbook air retina display ssd usb type c lg asus dell lenovo yoga acer intel riga etherium bitcoin etc dollar lokal banes me qira qira qera maqin golf audi bmw a6 a8 apple iphone 6 iphone 6s samsung edge samsung s6 edge
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049146750

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione