power bank solar

Shitet nga: enis 03 Korr 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Burim
power bank solar mbushet me diell dhe me karikus mbush 4-5 her telefonin rezistente ndaj ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim