Paisje per telefona

0 EUR

Shitet nga: Servis i telefonave dhe kompjuterve HAFIZI 19 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes Bateria per tel Iphone, Samsung adaptera ORIGINAL, Selfi, Degjuese, Folia te xhamit per Samsung dhe Iphone
Servis i telefonave dhe kompjuterve HAFIZI
+37744668032
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione