pjes per samsung s4 gjithashtu bej dhe ndrrim

35 EUR

Shitet nga: Adem 19 Qer 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shitet samsung s4 per pjes nuk dhezet per me rregullu kushton 20 euro perveq ekranit te thyer pjes te tjera i ka shume te mira qmimi munet mu zbrit per bleres serioz
Leaflet
Në fillim