Batari me qant - Powerbank

Shitet nga: Artan 31 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR   17 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes powerbank original i vogel i pershtatshem per udhetim
Bataria vjen me kabell si dhe qanten speciale e cila eshte rezistent ndaj ujit dhe goditjeve te jashtme.
2600mh
Batari per te gjitha llojet e mobil Iphone, Samsung Xiaomi, Nokia, Leagoo, Hawei etj.

Te interesuarit ne tel.
Dergesa me post ne te gjithe Kosovën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim