BATERI per iphon 5; 6; 6s 7plus dh apsolut të reja

Shitet nga: ergji 09 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes bateri apsolut të reja për iphone 5 6 dhe 6 plus 6s ; 6s plus dhe 7 dhe 7 plus.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim