Gum e jashtme per Iphone 6 dhe 6s

Shitet nga: Artan 13 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Gjakovë
MASK e gumes per iphone 6 dhe 6s
Kualitet i larte prej gome
Original
Mbrojtje perfekte nga demtimet sipas srandarteve
Ngjyr badh dhe hiri

Transporti ne gjithe Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim