HDD 2ne1

Shitet nga: Nn 22 Gush 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet hardisk i jashtem dhe i brendshem
WESTERN DIGITAL 500 gb i posa ardhur nga ch
kontakt ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim