Iphone XS MAX Spigen me WIFI

Shitet nga: Artan 18 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet case original firma Spigen
Per iphone xs max
Mbeshtet mbushjen me wifi
E pershtatshme
Mbrojtje ekstreme nga demtimet
Material me dy struktura e perbere nga pjesa e jashtme dhe e mbrendshme me standard
Perdorim i pavarur nga mbajtja ne duar
Te interesuarit ne tel.

Transporti ne gjithe Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim