Kamera ne forme varrse

Shitet nga: Fation 23 Qer 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Përshkrim: -Varse rrobash me kamer të fshehur shum praktike,fiksohet ose ngjitet ka dizajn të vogël dhe shumë praktik në montim. -Ky produkt ju lejon të shihni saktësisht se çfarë po ndodh kur ju nuk jeni në shtëpi, zyrë, biznes, apo kudo që keni nevojë për siguri të fshehtë. -Suporton AVI video format -Mundë të kryejë definicion të lartë te imazhit ne regjistrim nën ndriqim te ulët -Suporton kartë TF deri në 16GB(karta nuk është e perfshirë) -Bateri litium që mundë te bëjë nje video me shumë se 90 min PERMBAJTJA: 1x kamer varse rrobash 1x usb kabllo karikimi 1x manual përdorimi viber kontakt +38346179688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim