Kulet mbrojtese per iphone 6 dhe 6s

Shitet nga: Artan 28 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Shutet fotrolla per iphone 6 dhe 6s original nga e punuar me dore nga firma gjermane
shume e qendrushme e mire

Transporti ne gjithe Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim