Mini wifi kamer

Shitet nga: Fation 23 Qer 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Përshkrim: -Ky produkt ju lejon të shihni saktësisht se çfarë po ndodh kur ju nuk jeni në shtëpi, zyrë, biznes, apo kudo që keni nevojë për siguri të fshehtë, -Vetëm lidheni me routerin e wifis dhe ju mund te kyqeni nga aplikacioni në telefonin tuaj nga qfardo largsie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim