Program per restaurant, fastfood etj

Shitet nga: Besart 10 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Restaurant POS

Se si funksionon softueri mund te jua demostroj nga shtepia, zyret apo ne ndonje lokal.
Softueri është i zhvilluar në mënyrë që të jetë sa më i përshtatshëm për përdoruesit.
Softueri ka një ndërfaqe të përshtatshme për çdo kompjuter desktop, laptop si dhe kompjuter All in one.

Softueri në vete përmbanë :
• Menaxhim me kategoritë.
• Menaxhim me produktet.
• Menaxhim me stafit shitës edhe administrator të
softuerit.
• Menaxhim me porositë.
• Menaxhim me fatura dhe shtypjen e tyre.
• Ndarjen e ambientit në tavolina përkatëse në bazë
të numrit.
• Mundëson shikim e historisë së kyçjes në softuer
nga stafi shitës
dhe administrator.
• Mundëson shikimin e historisë së shitjeve cash dhe përmes kredit
kartelave pos.
• Mundëson ndarjen e shfrytëzuesve në bazë të
privilegjeve.
• Softueri është kompatibil me të gjithë printerat fiskal
të tregut tonë.
• Në bazë të kërkesës mund të pajiset dhe konfigurohet me skaner
për barkode të produkteve, si dhe kartela për qasje në sistem.
Kontakt tel:+383 44 70 60 40
Keywords: Programi i marketeve, program per markete , market , restauran , shitore
program per shitore. softuer per shitore .softuer per restaurante, sofware per restaurant , software per market , program i shitjes me pakic , programi per market , programi per restaurant, touch screen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim