Tablet+iPhone 3gs+Samsung SGH

30 EUR

80 EUR

Shitet nga: Enis 24 Korr 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shiten ose n'drrohen te gjitha keto se bashku

★ Samsung SGH-P310 eshte me dy bateria njekohesisht dhe e manë shume gjate baterine, gjithashtu ne gjendje te rregullt.

★ Iphone 3gs me defekt

★Tableti me defekt.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione