Htc,iphone 3,samsung,lg,nokia , hawei

Shitet nga: Naimi 14 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten ose ndrrohen
1)Foto selfi
11 adaptera te androidit ( 3 te thjesht 9 origjilan) .
2 adaptera t iphone 4 origjinal
1 adapter iphone 5 dhe 6 nuk osht origjinal po shum i mire osht e mush shpejt edhe i qendrushem
6 fatrolla telefonav
2)Samsung s5. 1)s3. 2)A3. 1)samsung i thjesht .
5 parë degjuse .
18 telefona 5 telefonat e thjesh nuk bojn n renin e pare jon me pak defekt qe ndreqen ndersa 15 tjert jon n rregullt
Shiten komplet qmimi i volitshem sipas marveshjes nr kontaktues :045675443 i njejti edhe per viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim