Fatrolla per teleona

Shitet nga: esat 21 Maj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Malishevë
Fatrolla per teleona te ardhura nga italia me shumic te gjitha jan per modele te reja si iphone 4-4s-5-5s-6-6s-6splus si dhe samung S3-S4-S5-S6-S7 te gjitha modelet keto behen vetem me porosi brenda javes mund ta bim porosin ku ju jeni te gjitha jan nga 1 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim