ndegjuese bluetooth BASEUS S09

Shitet nga: baseus 17 Korr 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
ndegjuese bluetooth BASEUS S09
super quality
super bass
qmimi 15 euro
numrin e telefonit e dergoj me email.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit.ose ma shkruani numrin e telefonit une ju thirri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim