power bank solar

Shitet nga: enisi 02 Korr 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
power bank solar mbushese e telefonit,laptop,ipad mbushet me diell dhe me kabëll karikus.ka nje drite prapa me 3 opsione dhe nje drite led eshte e afte te mbush 4-5here telefonin eshte rezistente ndaj ujit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim