SHITET Iphone 5

Shitet nga: Afrim 12 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Shitet iphone 5 ne gjendje te rregullt.iphone ka 16 gb osht i rujtun shum dhe plotsisht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim