Cases 7plus

Shitet nga: Vigan 19 Korr 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
100% markë të re dhe cilësi të lartë.
Rast i thjeshtë i projektuar ekskluzivisht për telefonin tuaj.
Lehtë për tu aplikuar dhe hequr.
Të gjitha butonat, kontrolli dhe portat janë lehtësisht dhe lehtësisht të arritshme.
Mbrojeni telefonin nga grime, pluhur, kruarje / grerëzim, si dhe rënie të rastësishme dhe banging.

Mbrojtje e fortë, mbrojeni telefonin tuaj nga çdo anë.
Materiali: Silikoni / Gel / Gome
Ngjyra: E zezë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim