Ekran per iPhone me shumice dhe pakice

12 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: mobi.bujari 22 Tet 21:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Usb C to Usb C 15 EUR
SONY 5.1 wireless Home Theater Sound System 155 EUR
iPhone 6s 145 EUR
Ekran per iPhone X - ORG 150 EUR
Shes te gjitha llojet e Ekranave per iPhone
•(iPhone 5/5c/5s = 12€ Me montim)•
•(iPhone 6 = 17€ Me montim)•
•(iPhone 6 Plus = 20€ Me montim)•
•(iPhone 6s = 20€ Me montim)•
•(iPhone 6s Plus = 22€ Me montim)•
•(iPhone 7 = 27€ Me montim)•
•(iPhone 7 Plus = 33€ Me montim)•
•(iPhone 8 = 35€ Me montim)
•(iPhone 8 Plus 39€ Me montim)
•(iPhone X = 240€ Me montim)


mobi.bujari
Kualitet dhe Lire
Lagja Ulpiana ne Prishtine
+38649287616
bujjaari@hotmail.com
mobi.bujari
+38649287616
Leaflet
Disk SSD AMD Radeon R3, 240GB i Ri me Garancion 99 EUR
Degjuese Per iPhone 100% ORG • Apple Earpods 20 EUR
iPhone 6s 145 EUR
Adapter Super Kualitet per iPhone 8 EUR
Në fillim