Ekran per iPhone X - ORG

150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: mobi.bujari 22 Tet 21:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Shiten 10 copa ekrana per iPhone X, 100% orgjinal me garancion , Kualitet dhe lire, Qmimi per 1 Ekran eshte 150€ + 10€ montim
mobi.bujari
Kualitet dhe Lire
Lagja Ulpiana ne Prishtine
+38649287616
bujjaari@hotmail.com
mobi.bujari
+38649287616
Leaflet
Bateri 100% ORG nga Apple me Shumice dhe Pakice 10 EUR
Pjese per HP 250 G3 -
Kutia e iPhone Xs Max me paisje 90 EUR
SONY 5.1 wireless Home Theater Sound System 155 EUR
Në fillim