Folie per iPhone 4, 4s

Shitet nga: Folie per iPhone 07 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
6 folie vetem per pjesen perpara, foliet mund te perdoret per modelet e iphoneve 4 dhe 4s. 1 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim