Kemi adaptera original për sasmung dhe iphone

Shitet nga: Brahim 27 Gush 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Kemi adaptera për Samsung dhe iphone.
Me shumicë dhe pakicë
Fast charger,aux,kufje etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim