Publikuar: Gush 04 2022 12:30

Kuulaa charger 65w

EUR

EUR
Publikuar: Gush 04 12:30
Shikime: 217
Mbushës kualitatit prej 65W për mbushje super charge 2.0 për samsung galaxy s20 ultra, note 20 ultra dhe xiaomi mi 10 ultra. Ka 2 porte mbushëse.
output mode: type-c 5V/3A 9V/3A 12V/3A 20V/3.25A(max).
USB-A (QC 3.0) 4.5V/5A 5V/4.5A 3.6-6.5V/3A 6.5-9V/2A 12V/1.5A
Type-c + USB-A: 45W+20W
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
217
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione