Mbrojtese (case) për iphone 6+

Shitet nga: Lis 22 Korr 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes dy mbrojtese per iphone 6+ , per qmimin na kontaktoni ne numrin e dhene dhe per informata tjera , jane dy prej tyre
Leaflet
Në fillim