Mbushes origjinal 100% Type C , Fast Charging

13 EUR

15 EUR

Shitet nga: Taulant 27 Maj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes mbushesin origjinal 100% Type C, Model C , pra per Samsung s10 dhe gjitha ata telefonat qe kan adapter Type C, osht model Anglez.

Benefitet e adapterit origjinal
E mbush me shpejte
E ruan baterine
E mban me teper baterine

Pa perdor fare .
Per me teper konntakto ne nr ose viber.
+38345601227Tag
Acer ipad ipod hp dell toshiba

tag
Taulant
045601227
Leaflet
Në fillim