Ndegjuese per Call Center 👌💥🤑👉

0 EUR

Shitet nga: Granit 03 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiqo faqen ne instagram per me shum detaje
instagram.com/ndegjuese
Facebook: Ndegjuese Kualitet Origjinal

NDEGJUESE KUALITET ORIGJINAL 100%
Ndegjuese te ardhura nga jasht ne gjendje te rregull dhe 100% Origjinal te firmave te ndryshme:
Apple , Bose , Jaybird , Jabra , Sony , Philips , Beats by Dre , Beyerdynamic , Sennheiser , Pioneer , Marshall , JBL , B&O , Skullcandy , V-Moda , Audio-Technica , AKG , Philips , Grado , Shure , Koss , Bowers and Wilkins. ndegjuese ndegjojse ndegjuse kufje

Bluetooth dhe Kabell

Apple EarPods 3.5mm 15€
Apple EarPods Lightning 15€
Apple AirPods Generation1 90€
Apple AirPods Generation2 120€
i10TWS 25€
Jabra Elite Sport 85€
Jabra Elite 65t 85€
Jabra Elite Active 65t 95€
Jabra Elite 75t 110€
Jabra Elite Active 75t 140€
Jabra Move 80€
Jaybird Run XT 85€
Jaybird Run 110€
Jaybird Run XT 120€
Jaybird Vista 120€
Skullcandy Smokin Buds2 10€
Skullcandy Crusher me aux 65€
Skullcandy Crusher Bluetooth 120€
Skullcandy Hesh 3 110€
Beats by Dr Dre Studio Monster 45€
Beats by Dr Dre Studio 2 150€
Beats by Dr Dre Studio 3 170€
Beats by Dr Dre Pro Detox 'Limited Edition' 45€
Beats by Dr Dre Solo3 me aux 65€
Beats by Dr Dre Soo3 bluetooth 150€
Beats by Dr Dre EP me aux DJ 90€
Beats X Bluetooth 75€
Power Beats 3 Bluetooth 75€
JBL E65BTNC Noise Canceling 75€
JBL Everest 750NC 85€
JBL Duet NC 75€
Beyerdynamic Costume One Pro 100€
AKG Y50 65€
Sennheiser Momentum gen I 85€
Sennheiser HD 380 Pro 90€
Bang and Olufsen Beoplay 6 120€
Philips DJ SHL 300RD 15€
Philips DJ SHL 3300 75€
Philips Fidelio L2 90€
Philips Fidelio M2 130€

Qmimet mund te ndryshojne varion java nga java se qfar qmimi vjen malli dhe shitja e stokut gjate javes ju faleminderit per mirkuptim.

Na shkruani per aktualizim te cmimeve momentale ose thirr ne numer kontaktues.

instagram.com/ndegjuese
Facebook: Ndegjuese Kualitet Origjinal

045278787
+38345278787
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione