Ndegjuese Per Kopjim ne Provime

0 EUR

Shitet nga: pa emer 25 Maj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Risi Risi disponoj me Paisjen me te re 2017 dhe me kualitative qe ka pasur ndonjeher,Paisja eshte shum e thjesht per tu perdorur Nuk eshte si modelet e vjetra me dy bateri 9V te cilat u nxejshin dhe deshtojshin,Kjo funksionon me 3 bateria te vogla as nuk nxehet dhe funksionon perfekt ndegjohet.Paisja Vie me 2 magneta qe futen ne Vesh.Te interesuarit kontakt permes Viberit.Paisja duket si ne foto dhe eshte modeli fundit.CMIMI SIPAS MARRVESHJES
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione