Pjese per HP 250 G3

Shpallja e kompanisë Shitet nga: mobi.bujari 26 Korr 16:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Adapter Fast Charger Per Samsung Super Kualitet 7 EUR
iPhone 7 me iCloud 59 EUR
Shitet iPhone 6 16GB 110 EUR
Kutia e iPhone Xs Max me paisje 90 EUR
Shes pjese te llaptopit hp 250 G3
Pllaka me procesor intel 25€
Tastiera 10€
Hdd 160GB 15€
Ram ddr3 4GB -15€
Ram ddr3 2GB 8€
Bateria 8€
Dhe cd romi 5€

Ose total 40€ te gjitha
mobi.bujari
Kualitet dhe Lire
Lagja Ulpiana ne Prishtine
+38649287616
bujjaari@hotmail.com
mobi.bujari
+38649287616
Leaflet
Shitet iPhone 6 16GB 110 EUR
Bateri per iPhone  me Garancion te Reja ORG 8 EUR
Kutia e iPhone Xs Max me paisje 90 EUR
Shiten nr ipko 1 EUR
Në fillim