Pllak per s7 edge duos 32gb europe

Shitet nga: Jett 10 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes pllaken per s7 edge 32 gb model europian 100% original. Vjen me pull u funksionon fingerprintsi, venin ku mbushet, dy kamera funksionale, korniza e telefonit(frame) headphones Jack (vendi per ndegjyse) bateria. Te gjitha keto jane origjinale, fabrikisht. Ekrani mu ka thy edhe nuk po me vyn, e shes per 30 euro. Viber dhe WhatsApp: +38349668611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim