Shes Fotrolla per Samsung Note 8 dhe Oneplus3

10 EUR

Shitet nga: Fatlum Sot 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes keto fotrolla për Samsung Galaxy Note 8, jane ngjendje shum tmire fizike .
Eshte edhe njo per One plus 3
+38345343325 VIBER

qmimi 10 euro copa .
Leaflet
Në fillim