Usb, Kablo, Karikues, Ekran, etj

Shitet nga: BR 09 Maj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Usb
Kablo
Karikues
Ekran
Ndegjuese
Bateri
Fotroll telefoni
Etj

Shitje shumic dhe pakic
Viber ose WhatsApp +38345894435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim